Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Smith-Hald, Frithjof (1846-1903)
Fiskerkone med barn

Olje på lerret
96x60
Signert nede t.h.: Smith-Hald

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 140 000