Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Lie-Gjemre, Johan (1900-1991)
17. mai på Karl Johan

Olje på lerret
78x98
Signert nede t.h.: Lie-Gjemre

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering
NOK 18 000–20 000

Tilslag NOK 26 000