Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Aulie, Reidar (1904-1977)
Gutt med drage 1960

Olje på lerret
54x65
Signert og datert nede t.v.: Aulie 60

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering