Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Peoner i vase 1931

Olje på lerret
70x80
Signert og datert nede t.v.: Th Holmboe 1931

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering