Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1980

Olje på lerret
80x70
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 80

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering
NOK 120 000–150 000

Tilslag NOK 155 000