Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Skråvika, Stavern 1898

Olje på lerret
36x80
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe -1898.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000