Wentzel, Gustav(1859-1927)
Grønt gress 1890
Olje på plate
30x39
Signert og datert nede t.h.: G Wentzel 90.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 12 500
Olje på plate
30x39
Vurdering