Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Wentzel, Gustav (1859-1927)
Grønt gress 1890

Olje på plate
30x39
Signert og datert nede t.h.: G Wentzel 90.

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 500