Knoff, Johan(1935-)
Sommeren 75 1976-77
Olje på lerret
77x97
Signert og datert nede t.h.: J. Knoff. 76-77
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Kunstnernes Hus, Oslo, kat.nr. 39?
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 7 000