Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Knoff, Johan (1935-)
Sommeren 75 1976-77

Olje på lerret
77x97
Signert og datert nede t.h.: J. Knoff. 76-77

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo, kat.nr. 39?

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering