Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Mouly, Marcel (1918-2008)
Nature morte 1949

Olje på lerret
73x92
Signert og datert nede t.h.: M. Moly 49

UTSTILT:

Gallerie de Berri med tittel: Nature morte, kat.nr. 3215 (?)

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000