Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Heramb, Thore(1916-2014)
Komposisjon 1974

Olje på lerret
50x65
Signert og datert nede t. h.: Th Heramb 74

Vurdering

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 35 000