Heramb, Thore(1916-2014)
Komposisjon 1974
Olje på lerret
50x65
Signert og datert nede t. h.: Th Heramb 74
Vurdering
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 35 000
Olje på lerret
50x65
Vurdering