Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Schultz, Alexander (1901-1981)
Landskap med hus

Olje på lerret
46x55
Signert nede t. h.: A. Schultz

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering