Sinding, Otto(1842-1909)
Prinsessen kommer ridende
Olje på plate
42x52
Signert nede t.v.: Otto Sinding.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 7 000
Olje på plate
42x52
Vurdering