Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Sinding, Otto (1842-1909)
Prinsessen kommer ridende

Olje på plate
42x52
Signert nede t.v.: Otto Sinding.

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering