Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Collett, Frederik (1839-1914)
Kystlandskap med robåt 1884

Olje på lerret
36x65
Signert og datert nede t.v.: F C 84

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 14 000