Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Storstein, Aage (1900-1983)
Fra haven, hos fru Wold-Torne Holmsbu 1945

Olje på lerret
64x79
Signert og datert nede t.v.: Storstein -45

Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 42 000