Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Fra Bogstad

Olje på lerret
54x65
Usignert

Påtegnet med tittel og datert 1923 på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000