Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Müller, Morten (1828-1911)
Norsk kystlandskap med folkeliv 1857

Olje på lerret
82x106
Signert og datert nede t.h.: Morten - Müller. Df 1857

Angivelig Holmestrand.

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 150 000