Müller, Morten(1828-1911)
Norsk kystlandskap med folkeliv 1857
Olje på lerret
82x106
Signert og datert nede t.h.: Morten - Müller. Df 1857
Angivelig Holmestrand.
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 150 000