Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Ulfsten, Nikolai (1854-1885)
Folkeliv ved brygge

Olje på lerret
25x43
Signert nede t.h.: N. Ulfsten

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000 med forbehold