Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Fearnley, Thomas (1802-1842)
Landskap med hus

Olje på lerret
49x64
Usignert

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: af Fearnely norsk maler. f. Fredrikshald ... opphold i ... Kbhavn aar 1824.

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000