Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Dahl, Johan Christian (1788-1857)
En vei i Pillnitz 1832

Olje på papir, oppklebet på lerret
20,5x27,5
Signert og datert nede t.h.: JDahl d 20. juni 1832.

UTSTILT:

Blomqvist Kunsthandel, Oslo 1926, kat.nr. 53 eller 55.

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–250 000

Tilslag NOK 250 000