Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Fra Robinson 1911

Olje på lerret
56x70
Signert og datert nede t.h.: R. Th: 11

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1935, kat.nr. 9, med tittel: Fra Robinson, under malerier fra året 1911.

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000