Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Fra Robinson 1911
Olje på lerret
56x70
Signert og datert nede t.h.: R. Th: 11
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Kunstnernes Hus, Oslo 1935, kat.nr. 9, med tittel: Fra Robinson, under malerier fra året 1911.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000