Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Deberitz, Per (1880-1945)
Fra Revesand 1932

Olje på lerret
46x58
Signert og datert nede t.h.: P. Deberitz 32

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1946, kat.nr. 58.

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 21 000