Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Kraugerud, Ragnar (1909-1987)
Fjelldal med hus

Olje på lerret
86x101
Signert nede t.v.: RK

Signert på baksiden av lerretet: Ragnar Kraugerud.

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 14 000