Lerche, Vincent Stoltenberg(1837-1892)
Katolsk prosesjon i kirkeinteriør 1876
Olje på lerret
74x84
Signert og datert nede t.h.: Vinc St-Lerche 76
Vurdering
NOK 120 000–150 000
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 75 000 med forbehold