Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Lerche, Vincent Stoltenberg (1837-1892)
Katolsk prosesjon i kirkeinteriør 1876

Olje på lerret
74x84
Signert og datert nede t.h.: Vinc St-Lerche 76

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering
NOK 120 000–150 000

Tilslag NOK 75 000 med forbehold