Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Thurmann, Peder Cappelen (1839-1919)
Norsk landskap med mann og kvinne til hest 1868

Olje på lerret
57x86
Signert nede t.h.: P. Thurmann. Chr. 68

Angivelig fra Telemark.

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000