Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Skramstad, Ludvig (1855-1912)
Skogsvann med ender

Olje på lerret
73x101
Signert nede t.v.: Ludv. Skramstad

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 17 000