Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Kavli, Arne (1878-1970)
Sittende mann med glass og flaske 1915

Olje på lerret
80x73
Signert og datert nede t.v.: A. K. 15

Angivelig Jappe (Jakob) Nilssen (1870-1931), norsk forfatter og kunstkritiker.

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 150 000