Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Tangen, Olaf (1903-1997)
To kvinneakter 1951

Olje på lerret
41x33
Signert og datert nede t.v.: -Tangen 51

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering