Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tangen, Olaf(1903-1997)
To kvinneakter 1951

Olje på lerret
41x33
Signert og datert nede t.v.: -Tangen 51

Vurdering

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Tilslag NOK 7 500