Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Pike som gres 1947

Pastell på papir, lysmål
58x46
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 47

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000