Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Sittende akt

Olje på plate
22x27
Signert nede t.h.: Kai Fjell

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1990, kat.nr. 87, med tittel: "Uten tittel (1957?)".

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 110 000