Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Akeleie 1978

Olje på lerret
100x70
Signert og datert nede t. h.: Weidemann 78

Påtegnet med tittel og signert på baksiden.

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 100 000

Tilslag NOK 125 000