Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Deberitz, Per (1880-1945)
Kvinne og barn i kystlandskap 1942

Olje på lerret
85x100
Signert og datert nede t.v.: P. Deberitz -42

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 160 000