Deberitz, Per(1880-1945)
Kvinne og barn i kystlandskap 1942
Olje på lerret
85x100
Signert og datert nede t.v.: P. Deberitz -42
Vurdering
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 160 000
Olje på lerret
85x100
Vurdering