Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Deberitz, Per(1880-1945)
Kvinne og barn i kystlandskap 1942

Olje på lerret
85x100
Signert og datert nede t.v.: P. Deberitz -42

Vurdering

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 160 000