Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Jensen, Ulf Valde (1945-)
Komposisjon med to figurer 1975

Fargeradering, lysmål
42x61
Signert og datert nede t.h.: Ulf Valde Jensen 1975.

Signert og datert i platen nede t.v.: "-Ulf Valde Jensen 1974.-" (radert riktig vei i platen, er blitt speilvendt på arket). Nummerert nede t.v.: 83/85.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 1 000–1 500

Ulf Valde Jensen