Jenssen, Olav Christopher(1954-)
Ei lita tante i Chicago 1981
Tusj på papir, lysmål
30x24
Signert og datert nede t.h.: Desember 1981/Olav Christopher
Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 5 500