Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Jenssen, Olav Christopher (1954-)
Ei lita tante i Chicago 1981

Tusj på papir, lysmål
30x24
Signert og datert nede t.h.: Desember 1981/Olav Christopher

Påtegnet med tittel nede t.v.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering