Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Brown, James Justin (1973-)
Oil Spot 1989

Litografi på oppdelt papir, oppklebet på papir
73x51
med lerretsstruktur
Signert og datert nede t.h.: James Brown 1989

Nummerert nede t.v.: 7/33. Påklistret papirlapp på forsiden: Librairie Militaire.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering