Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Breivik, Thomas(1923-1999)
Pike med hvit blomst i håret 1945

Linoleumsnitt, lysmål
18x15
Noe utydelig signert og datert nede t.h.: ... Breivik -45.

Påtegnet med tittel nede t.v, samt påtegnet 4 trykk (nr.2).

Vurdering
NOK 1 000

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 700