Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
de Maria, Nicola(1954-)
Testa Orfica Sublime

Litografi
48x70
Signert nede t.h.: Nicola de Maria

Nummerert nede t.v.: 10/19.

Vurdering

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00