Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

de Maria, Nicola (1954-)
Testa Orfica Sublime

Litografi
48x70
Signert nede t.h.: Nicola de Maria

Nummerert nede t.v.: 10/19.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering