Dahl, Hans Normann(1937-2019)
Ved frokostbordet 1992
Blyant og pastell på papir, lysmål
29x38
Signert og datert nede t.h.: Hans N Dahl 92
Påtegnet med tittel på baksiden, samt stemplet: Kunstnerforbundet.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 2 500