Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Dahl, Hans Normann (1937-2019)
Ved frokostbordet 1992

Blyant og pastell på papir, lysmål
29x38
Signert og datert nede t.h.: Hans N Dahl 92

Påtegnet med tittel på baksiden, samt stemplet: Kunstnerforbundet.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering