Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Kleiva, Per (1933-2017)
Bølgen 1968

Serigrafi, lysmål
109x99
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -68

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Tilslag NOK 15 500