Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Knudsen, Dagfinn(1953-)
Donna 1989

Fargeradering, lysmål
74x47
Signert og datert nede t.h.: Dgf Knudsen 1989.

Påtegnet og nummerert nede t.v.: Koldnål. 2. t. 24/50. Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 3 600