Hagen, Else(1914-2010)
Komposisjon med figurer
Litografi, lysmål
53x62
Signert nede t.h.: Else Hagen
Nummerert nede t.v.: 111/260.
Vurdering
NOK 1 000
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 800
Litografi, lysmål
53x62
Signert nede t.h.: Else Hagen
Nummerert nede t.v.: 111/260.
Vurdering
NOK 1 000