Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Hagen, Else(1914-2010)
Komposisjon med figurer

Litografi, lysmål
53x62
Signert nede t.h.: Else Hagen

Nummerert nede t.v.: 111/260.

Vurdering
NOK 1 000

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 800