Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Bygdøy Kongsgård 1895
Blyant og akvarell på papir
43x64
Signert og datert nede t.h.: Thorolf Holmboe 1895.
Påtegnet på lapp på baksiden: Theoder Holmbo: Bygdö Gamle Kongsgaard: (Vunnen på kunstlotteri i Kristiania av Lina Jonn år 1895: lott Nr. 838)
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00