Hoelstad, Jens
Vinteraften 1930
Olje på lerret
42x31
Signert og datert nede t.v.: Jens Hoelstad-30-
Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.
Vurdering
NOK 500
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Olje på lerret
42x31
Vurdering
NOK 500