Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Hoelstad, Jens
Vinteraften 1930

Olje på lerret
42x31
Signert og datert nede t.v.: Jens Hoelstad-30-

Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.

Vurdering
NOK 500

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00