Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Hoelstad, Jens
Vinteraften 1930

Olje på lerret
42x31
Signert og datert nede t.v.: Jens Hoelstad-30-

Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 500