Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Hjort, Otto(1866-1943)
Pike ved rosenbusk

Olje på lerret
84x63
Dobbeltsignert nede t.v.: O. Hjort.

Vurdering

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 6 000