Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Rumohr, Knut (1916-2002)
Komposisjon 1960

Litografi
68x45,5
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr - 60

Nummerert nede t.v.: 23/25. Hengslet, limt i hele øvre kant litt inn i margen. Trykket på meget tynt japanpapir.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 1 000–1 500