Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Rittun, Thorstein (1929-2018)
Tømmerhuggere 1962

Litografi, lysmål
47x57
Signert og datert nede t.h.:Th. Rittun 62

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 1 500–2 000