Rian, Johs.(1891-1981)
Trappen 1972
Olje på plate
28x29
Signert og datert nede t. v.: J R 1972
Påtegnet med tittel: Die Treppe, på baksiden.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på plate
28x29
Vurdering