Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Clarie-de-lune 1972

Olje på plate
31x26
Signert og datert nede t. h.: J Rian 72

Påtegnet med tittel på baksiden, samt påtegnet: Utkast til Rødt og svart.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 20 000