Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Bølgen

Litografi
53x61
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Nummerert nede t.v.: Nr. 209/350. Fra 1948. Kai Fjells første litografi. Hengslet. Gammel pp. Margene beskåret, ellers et pent eksemplar.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 33 000