Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Kvinnehode og kvinneakt 1981

Blyant på papir, lysmål
19x28
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -81

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering