Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Fjell, Kai(1907-1989)
Bruden 1981

Blyant på papir, lysmål
19x28
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 81

Påtegnet med tittel nede t.v.

Vurdering

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 4 000